گزارش کامل اجرای تیم آرنا در مراسم فرمانداری شیراز

روز چهارشنبه مورخ هفدهم خرداد ماه ۱۳۹۶ خورشیدی، مصادف با دوازدهم رمضان ۱۴۳۸ قمری، مجموعه ی فرهنگی هنری آرنا، برنامه ای شاد را در زمینه های مختلف دکلمه خوانی، شعرخوانی، نمایشنامه خوانی و اجرای زنده ی نمایش رادیویی طنز، در مراسم افطاری خانواده های کارکنان فرمانداری شیراز، اجرا کرد. این برنامه به درخواست اداره ی کل ارشاد شیراز برای فرمانداری شیراز برگزار شد.

 

سرپرستی و مجری گری این برنامه را آقای حبیب ابراهیمی، از اعضای هیئت رئیسه ی تیم، بر عهده داشتند. پس از تلاوت آیات نورانی قرآن کریم، آقای ابراهیمی، ضمن خوش آمدگویی به حضار و خانواده های کارکنان محترم فرمانداری شیراز، برنامه های آن شب را قرائت کردند. در آغاز برنامه و پیش از اجراهای اعضای تیم دوبله و گویندگی آرنا، فرماندار محترم شیراز به جایگاه دعوت شدند تا به عنوان میزبان مراسم برای مهمانان سخنرانی کنند.

نمایش ها نیز دو بخش بود: یک اجرای چهار نفره ی طنز با هنرنمایی آقایان سیدمحمد صالح هاشمی، پوریا دهقانی و خانم ها شیوا ریاستیان و فرزانه زارعیان و نیز، یک اجرای پنج نفره ی نمایشنامه خوانی، با هنرنمایی آقایان وحید دهقانی، محمد نوروزی، امید رشوند و خانم ها شیوا ریاستیان و فرزانه زارعیان. شایان ذکر است که نویسندگان متن نمایش ها هم خود اعضای تیم، خانم شیوا ریاستیان و آقای وحید دهقانی بودند.

شعرخوانی و دکلمه خوانی بر عهده ی خانم هانیه ترکمان بود. همچنین، بین اجراهای اعضای تیم دوبله و گویندگی فارس، آرنا، شاهد اجراهای زیبای یک گروه موسیقی هم بودیم.

لحظه های شاد این شب شیرین و به یادماندنی را هم آقای سیدحامد هاشمی ثبت می کردند. این تصاویر ثبت شده، ضمیمه ی این گزارش  شده است.

با آرزوی موفقیت روزافزون این جوانان سخت کوش .

گزارش: الهه معاشر

طراحی و گرافیک: سید محمدصالح هاشمی